LogowanieKto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Studia podyplomowe - Nowoczesne aplikacje biznesowe Java/Jakarta EE, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Opinie naszych słuchaczy
czwartek, 12 października 2017 23:00

"Szczerze polecam uczestnictwo w Studiach Podyplomowych "Nowoczesne aplikacje biznesowe Java EE", spróbuję przedstawić kilka argumentów, które sprawiły, że jestem bardzo zadowolony z uczestniczenia w zajęciach, nabycia umiejętności tworzenia kodu i możliwości pisania pracy końcowej:

  1. Wykłady non stop były przeplatane pracą z kodem, dzięki czemu wiedza teoretyczna od razu ćwiczona była na przykładach, które często budowaliśmy wspólnie od zera. Dzięki temu, stopień skomplikowania był sukcesywnie zwiększany, a ew. pytania cały czas wyjaśniane.
  2. Miałem zapewnione materiały teoretyczne, komputer ze sprawnie działającym środowiskiem programistycznym, laboratorium było bardzo dobrze przygotowane.
  3. Wykłady i kod programistyczny były objaśniane przez wysokiej klasy wykładowców, znawców Javy i innych technologii koniecznych do przyszłej efektywnej pracy na stanowisku programisty / developera Java EE.
  4. Program studiów był bardzo szeroki, dzięki temu, mogłem nauczyć się Javy „od zera” do zaawansowanych elementów front-endu i back-endu. A więc studiować mogą osoby pragnące zacząć przygodę w fascynującym świecie programowania, ale także developerzy chcący się doszkolić lub rozwinąć w obszarze kolejnego języka.
  5. Wszyscy Panowie Doktorzy, z którymi miałem przyjemność mieć zajęcia i konsultacje, to wysokiej klasy profesjonaliści, wielcy pasjonaci i znawcy najnowszych technologii. To doskonali wykładowcy, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę na zajęciach, dzięki czemu od teorii do ćwiczeń z kodem przechodziło się z przyjemnością i bez obaw o stopień skomplikowania.
  6. Poprzez przedstawione propozycje i możliwości budowy kodu, samemu mogłem wybierać pasujący mi kierunek tworzonego samodzielnie systemu i sposób rozwiązania problemu, to było super. Bardzo mi pomogły konsultacje Pana Doktora Marcina Kwapisza, ponieważ dzięki temu, kluczowa funkcjonalność w moim projekcie (aplikacji webowej) zaczęła działać, chęć pomocy i wsparcia, to zaleta tych studiów.
  7. Często omawiane były również różnice pomiędzy wersjami języka Java SE i Java EE, ale także w stosunku do innych języków programistycznych, co pozwoliło później lepiej odnaleźć się podczas czytania różnych informacji programistycznych.
  8. To bardzo cenna dla mnie inwestycja w rozwój osobisty oraz możliwość późniejszego znalezienia fajnej pracy, a jednocześnie tak naprawdę niski finansowy koszt za ponad 300 (trzysta !) godzin zajęć z Javy i konsultacji, które są prawdziwą przyjemnością indywidualnego kodowania i szukania problemów pod okiem wysokiej klasy specjalisty, który zawsze ma co najmniej jedno rozwiązanie, a ja mogę wybrać i zdecydować, a następnie zakodować.
  9. Zaskoczeniem dla mnie były wizyty na zajęciach przedstawicieli kilku firm programistycznych, którzy zachęcali nas nas do pracy (u nich) podczas krótkich prezentacji, to także ważna wartość tych studiów.
  10. Jeszcze raz chciałbym podkreślić znaczenie konsultacji, które są bardzo przydatne. Dzięki tej możliwości, nigdy nie zostałem sam z projektem. Zawsze miałem wsparcie i pomoc. Jeśli ktoś nie wie w praktyce, co to jest np. „debugowanie” i jak ogromnie cieszy, że samodzielnie stworzony kod zaczął działać, to polecam pójść na takie indywidualne spotkanie ! Teraz widok i praca z kodem, to przyjemność, a każda nowa funkcjonalność, to kolejne zadowolenie. Bardzo dziękuję Politechnice Łódzkiej za nabycie doświadczenia i cennych na rynku pracy kompetencji !

Podsumowując: czas poświęcony na te studia i pracę końcową, to jest dla mnie najwartościowsza inwestycja w rozwój osobisty. Nabyłem przydatną wiedzę z szerokiego obszaru programowania, a ćwiczenia i konsultacje spowodowały, że praca z kodem, to przyjemność".

Grzegorz Dybała (słuchacz edycji 6, 2016/2017 r.)

 

"Z pełną świadomością polecam to studium wszystkim zainteresowanym chcącym zdobyć wiedzę z zakresu technologii JEE jak i tym, którzy posiadaną wiedzę chcą uporządkować. Tematy poruszane na wykładach prowadzone są profesjonalnie, a co najważniejsze dotykają najistotniejszych zagadnień wymaganych przez rynek pracy. Co ważne program przygotowany jest tak, by i osoby bez większego doświadczenia w programowaniu mogły nadrobić zaległości (wszystko zależy od nas samych). O unikatowości i renomie tego studium niech świadczy fakt, że zdecydowałem się na nie pomimo konieczności pokonywania trasy Trójmiasto-Łódź przez 22 tygodnie zjazdowe:)".

Radosław Dittmann (słuchacz edycji 5, 2015/2016 r.)

 

"Uczestnictwo w studiach podyplomowych Nowoczesne aplikacje biznesowe Java EE było najlepszą decyzją edukacyjną, jaką podjąłem. Rok spędzony na dokładnym poznaniu API, reguł stosowania języka, sposobu działania maszyny wirtualnej, środowiska programistycznego, wzorców projektowych, zespołowego tworzenia kodu źródłowego, pisania dokumentacji projektowej oraz stosowania technologii Java EE pozwolił mi uzyskać wiedzę do samodzielnego budowania dojrzałych aplikacji klasy enterprise. Położenie dużego nacisku na aktywne wykorzystanie języka Java w trakcie zajęć i omawianie na bieżąco wyników prac wyrobiło we mnie nawyki tworzenia przejrzystego, czytelnego i spełniającego standardy programistyczne kodu źródłowego.

Studia te są doskonałym wyborem zarówno dla osób planujących rozpoczęcie kariery programistycznej, jak i dla tych, którzy posiadaną wiedzę chcą ugruntować i poszerzyć o nowe zagadnienia. Obszerne materiały dostarczone przez prowadzących w formie prezentacji i kodu źródłowego stanowią cenne źródło informacji również po ukończeniu studiów".

Jakub Błachucki (słuchacz edycji 4, 2014/2015 r.)

Poprawiony: czwartek, 12 października 2017 23:40