O studiach
sobota, 17 czerwca 2017 21:52

Studia podyplomowe "Nowoczesne aplikacje biznesowe Java EE" są skierowane do absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych uzyskaniem wiedzy specjalistycznej w zakresie projektowania i budowy aplikacji przeznaczonych dla biznesu w języku programowania Java.

Program studiów nie zakłada wcześniejszych doświadczeń w pracy z językiem programowania Java. Uczestnikami studiów mogą być osoby dysponujące jedynie elementarną wiedzą w zakresie zastosowań informatyki.

Studia podyplomowe "Nowoczesne aplikacje biznesowe Java EE" to najlepsza oferta dla każdego, kto chce zdobyć kwalifikacje zawodowe w zakresie programowania w języku Java oraz projektowania, tworzenia, testowania i wdrażania aplikacji biznesowych w technologii Java EE. Absolwenci studiów otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Politechniki Łódzkiej - uczelni o uznanej renomie, kształcącej specjalistów poszukiwanych na rynku pracy.

Poprawiony: sobota, 17 czerwca 2017 21:52